Dit bijzonder comfortabele 3-kamerappartement (136 m²) maakt onderdeel uit van het prestigieuze “Royal Parc” is fraai gelegen op de 1e woonlaag (bereikbaar met lift) en beschikt over een parkeerplaats en berging in de parkeerkelder. In 2021 hebben de huidige bewoners het appartement gemoderniseerd. Het royale terras, welke een indrukwekkend mooi uitzicht biedt over de fraai aangelegde golfbaan, ligt op het zuiden. Het smaakvol onder architectuur afgewerkte appartement (bouwjaar 2007) ligt aan de rand van “Landgoed De Paltz” en de uitgestrekte Soester duinen en toch in de directe nabijheid van het gezellige winkelcentrum en N.S.-station. Een ultieme en centraal gelegen woonoplossing waar u volledig tot rust komt en dat op slechts 20 minuten afstand van Utrecht en 45 minuten van Amsterdam.
Indeling:
Entree, ruime ontvangsthal met lambrisering, toilet (zwevend) met fontein, meterkast, dubbele deuren naar zonnige en royale living met fraai vrij uitzicht en toegang tot het ruim bemeten terras op het zuiden, luxe keuken in speelse opstelling voorzien van kookeiland. De keuken is voorzien van 4-pits inductiekookplaat, rvs schouw, oven, koel-/vriescombinatie, vaatwasser, Quooker, bijkeuken met opstelling c.v. combiketel (Intergas HR 2024), warmte-terug-win unit, aansluiting wasmachine en droger.
Het appartement heeft 2 slaapkamers, beide met eigen badkamer. Masterbedroom met inloop kastenkamer met schuifkastenwanden en badkamer met inloopdouche met regendouche, ligbad, wastafelmeubel met verwarmde spiegel, zwevend toilet, handdoekradiator en inbouwkast. Middels dubbele deuren met roedeverdeling bereik je de 2e slaap-/werkkamer met deur naar het balkon. De 2e badkamer heeft een inloopdouche en wastafelmeubel.
Bijzonderheden:
Entree is voorzien van een videofoon
Het appartement is voorzien van een pvc vloer en strak gestuukte plafonds met plint
De raampartijen zijn voorzien van elektrisch bedienbare screens
Alarminstallatie aanwezig
Verwarmde inrit bij garage
Separate (fietsen)berging in de onderbouw voorzien van elektra
Laadpaal voor elektrische auto buiten het gebouw (ter overname)
De VvE beschikt over 18 zonnepanelen voor algemeen gebruik
Er is de mogelijkheid 8 zonnepanelen te laten plaatsen voor privégebruik
Gezonde VVE; Servicekosten € 343,- per maand
Bewoners krijgen korting op enige voorzieningen van het “Double Tree by Hilton” hotel
Recht op lidmaatschap golfbaan