Deze riante vrijstaande villa (1997) voorziet in al uw woonwensen: 6 volwaardige slaapkamers en 2 badkamers een luxe bijgebouw dat perfect gebruikt kan worden gastenverblijf, kantoor-/praktijkruimte of mantelzorgwoning. De ligging is zonder meer uitstekend; omgeven door volwassen groen en in de directe nabijheid van de uitgestrekte Soester duinen, het N.S.-station, winkels en diverse sportvoorzieningen. De zonnige tuin op het zuidoosten biedt veel rust en privacy. De bijzonder comfortabele villa heeft een hoog afwerkingsniveau. Een geweldige woonoplossing voor een groot gezin en/of werksituatie aan huis!
Indeling:
Begane grond
Representatieve entree met hal, meterkast en modern toilet met fontein. De royale L-vormige living heeft een sfeervolle erker, een houtgestookte open haard en een fraaie visgraat pvc-vloer met bies. Aan de tuinzijde bevindt zich de luxe keuken met een royaal spoeleiland, Quooker, wijnklimaatkast, vaatwasser, inductiekookplaat en diverse inbouwovens. Aansluitend ligt de praktische bijkeuken met een grote koel-vriescombinatie. De aangebouwde garage beschikt over aansluitingen voor wasmachine en droger.
Een bijzonder pluspunt is de slaapkamer op de begane grond, voorzien van een schuifkastenwand en een eigen badkamer met inloopdouche, regendouche en wastafelmeubel. Hiermee biedt de villa tevens uitstekende mogelijkheden voor gelijkvloers wonen.
Eerste verdieping
Ruime overloop met een speelse vide en toegang tot vijf royale slaapkamers. De hoofdslaapkamer beschikt over twee dakkapellen en een afzonderlijke inloopkastenkamer. Twee slaapkamers aan de voorzijde geven toegang tot het balkon. De complete tweede badkamer is uitgerust met een duoligbad, inloopdouche met regendouche, wastafelmeubel en toilet. Achter de knieschotten bevindt zich volop praktische bergruimte.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereikbare, verrassend ruime T-vormige bergzolder met twee Velux-dakramen en een nokhoogte van circa 2,10 meter.
Luxe multifunctioneel bijgebouw
Het volledig geïsoleerde bijgebouw is een bijzonder aantrekkelijke toevoeging aan het geheel. De begane grond beschikt over vloerverwarming, een royale ontspanningsruimte met bar en een dubbele glazen harmonicapui die de tuin optimaal bij het interieur betrekt. Daarnaast zijn een afzonderlijke keuken, toilet en badkamer met douche en wastafel aanwezig. Op de verdieping bevindt zich een slaap-/werkkamer. Een heerlijke plek voor gasten, oudere kinderen of het combineren van wonen en werken.
Bijzonderheden:
De woning beschikt over 24 zonnepanelen en een laadpaal.
De woning is volledig geïsoleerd.
Extra berging in de achtertuin.
De gehele begane grond is voorzien van een visgraat pvc vloer met bies.
Elektrische zonwering aan de achtergevel.